Hakkımızda

Oracle Gold Partneri olan Method IT, 20 yıldan fazla tecrübe ve yurtiçi/yurtdışı eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermenin avantajı ile kurumların ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz etmektedir.

2003 yılında Metod Bilişim Hizmetleri adı ile hizmet vermeye başlayan Method IT, kurumların en değerli varlıkları olan verilerini güvende tutmalarını sağlamak, korumak, analiz etmelerine ve değerli bilgiye dönüştürmelerine katkıda bulunmak amacıyla üst düzey hizmetler sunan bir teknoloji çözüm firmasıdır.

Değişen teknolojiyi yakından takip eden, sürekli gelişen, kendini yenileyen sertifikalı güçlü eğitmen kadrosu ile teknoloji eğitimleri vermeye devam etmektedir. OCM(Oracle Certified Master) sertifikalı eğitmene sahip Türkiye’deki tek Oracle Yetkili Eğitim Merkezi’dir. Dünya üzerinde sayılı kişide olan OCM sertifikasına ülkemizde daha fazla kişinin sahip olması için “Cem Zorba ile OCM sertifikasına yönelik özel çalışma sınıfları” düzenlenerek bu konuya özel önem verilmektedir. 

Yeni ve güvenli teknolojilerle kurumların eğitim, danışmanlık ve lisans ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunan Türkiye’de tek kurumdur.

İhtiyaçlara yönelik olarak Oracle, Microsoft ve PostgreSQL danışmanlık, 7/24 bakım&destek ve lisans sağlama hizmetleri sunmaktadır.image-5.png2.73 KB

01
02
03
04
05
Diğer Referanslar
Referanslar
Misyon

Türkiye’deki dinamik genç nüfusu bilgi teknolojilerine yönlendirmek, eğitmek ve ülkemizden dünyaca tanınan yeni bilişim markalarının çıkmasına katkıda bulunmak.

20 yılın üzerindeki saha tecrübemizi eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile bireylere ve kurumlara en verimli şekilde aktarmak, bilişim üretkenliğini artırmak.

Vizyon

Uluslararası eğitim ve danışmanlık faaliyetlerinde bulunarak Türkiye’yi bilişim teknolojilerinde dünyanın tercih ettiği bir numaralı ülke haline getirerek sektöre liderlik etmek.