Özet
Hedefler
Ön Koşullar
Hedef Kitle
Topics
Diğer Eğitimler

Bu grup çalışmasında Fabrikam’ın ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun araç kombinasyonunu belirlemek amacıyla Microsoft'un PaaS ve SaaS tabanlı IoT ürünlerinin nasıl değerlendirildiğini öğreneceksiniz. Fabrikam’a çok sayıda özel geliştirme gerektirmeksizin IoT stratejilerini hayata geçirmenin daha hızlı bir yolunu sunarak IoT cihaz yönetimi ve raporlamasını basitleştiren bir çözümü tasarlayacak ve uygulamaya koyacaksınız. Ardından Makine Öğrenimi modelinin nasıl kurulduğunu ve neredeyse gerçek zamanlı bir model ile tahmin yapan bir işlem hattının nasıl tasarlandığını öğreneceksiniz. Bu hattın sonunda ise bir pompa arızasının olası olduğu durumlarda petrol pompası bakım ekibine gönderilen bir uyarı bulunmaktadır.

Hedefler

  • Azure’da IoT tabanlı bir sezgisel bakım çözümünü tasarlama.

Ön Koşullar

Grup çalışması içeriğinde, 300 farklı altyapı ve çözüm tasarımı mimari uzmanlık seviyesi yer almaktadır. Öğrencilerin, bu grup çalışmasına katılmadan önce aşağıdaki ön koşul niteliğindeki eğitime katılmalarını öneririz.

  • Microsoft Azure Temel Unsurları eğitimi

Hedef kitle

Bu grup çalışması, bulut teknolojilerinde mimari altyapı ve çözüm tasarımı uzmanlığına sahip olan ve ‘Özet’ ve ‘Edinilen Beceriler’ bölümlerinde açıklanan şekilde Azure ve Azure servisleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen Bulut Mimarları ve BT profesyonellerine yöneliktir. Bu grup çalışmasına katılanlar Microsoft dışındaki diğer bulut teknolojilerinde deneyimli olan, eğitimin ön şartlarını karşılayan ve Azure konusunda eğitim almak isteyenler olmalıdır.

Topics

  • Whiteboard Design Session - Predictive Maintenance for remote field devices

  • Hands-on Lab - Predictive Maintenance for remote field devices

Diğer Eğitimler

Azure
61 Eğitim Seti
Eğitimlere Dön